...

SKLEP MEBLOWY WIOLEKS

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego
ul. Mickiewicza 2d, 37-110 
Żołynia.

Godziny otwarcia: Poniedzia
łek – Piątek 8:00 – 16:00, Sobota 8:00 – 13.00
ZAPRASZAMY !!!

Kontakt: 
788 509 803 lub 661 442 118

Czeka na Państwa bogata ekspozycja produkowanych przez naszą firmę mebli wypoczynkowo-użytkowych. Przygotowana przez sklep meblowy Wioleks oferta obejmuje komplety wypoczynkowe, kanapy, fotele, sofy, narożniki, wersalki oraz meble dębowe, stoły i krzesła, a także wszystkie pozostałe produkty. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy także możliwość obejrzenia mebli przez 6 dni w tygodniu, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Na miejscu, w wyborze mebli pomoże państwu kompetentny zespół, który służy radą i chętnie udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania, dotyczące zarówno mebli, jak i usług renowacji oraz wszelkich formalności związanych z zakupem.

Sklep Meblowy Wioleks – kilka słów o nas:

Firma Wioleks rozpoczęła swoją działalność w Dąbrówkach koło Łańcuta w roku 1995. Dzięki pasji tworzenia mebli najwyższej jakości, z małej rodzinnej firmy, powstał duży zakład produkujący meble wypoczynkowo-użytkowe, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Naszym flagowym produktem są różnego rodzaju meble wypoczynkowe skórzane: komplety wypoczynkowe, narożniki, sofy i kanapy oraz fotele.

Przede wszystkim: Jakość!

W procesie produkcji stawiamy ogromny nacisk na jakość. Wykorzystujemy tylko najlepsze komponenty: odpowiednie drewno, rewelacyjne tkaniny a także importowane z Włoch skóry naturalne typu Madras i Dolaro. Daje nam to absolutną pewność, że stworzone dla Państwa meble, będą nie tylko piękne ale i trwałe.

Stawiamy na rozwój!

Dzięki determinacji i ciężkiej pracy mogliśmy wyposażyć zakład w nowoczesną linię produkcyjną oraz park maszynowy, co pozwala nam osiągać jeszcze lepsze rezultaty i projektować meble z ogromną precyzją. Oprócz produkcji mebli sklep meblowy Wioleks zajmuje się sprzedażą stołów i krzeseł. W swojej ofercie posiadamy także sypialnie, witryny, łóżka.