...

Dostawa

Firma Wioleks dokłada wszelkich starań, aby projektowane i produkowane przez nas meble
były komfortowe, eleganckie, funkcjonalne i oryginalne.

Korzystamy jedynie z materiałów najwyższej jakości, w tym włoskich skór naturalnych, aby nasze meble były nie tylko piękne, ale i trwałe. ODWIEDŹ NASZ SKLEP INTERNETOWY

Transport:

Firma Wioleks zapewnia dostawę mebli prosto do domu Klienta.
Towar dostarczamy osobiście, własnym transportem.
Oferując Państwu własny transport jesteśmy w stanie
zrealizować zlecenia z całego kraju.

UWAGA !!! WNOSZENIE TOWARU W ZAKRESIE KLIENTA !!!

ZAPRASZAMY do korzystania z naszych usług !!!

Warunki dostawy:

1. Sprzedający dostarcza towar na terenie całej Rzeczypospolitej Polskiej.

2. Sprzedający zobowiązany jest dostarczyć do Klienta towar zgodny przedmiotem umowy sprzedaży – bez wad.

3. Sprzedający informuje Klienta na swojej stronie internetowej o długości terminu realizacji zamówienia.

4. Termin realizacji zamówienia liczony jest w dniach roboczych od dnia zawarcia umowy sprzedaży. O dostawie klient jest informowany przynajmniej 2 dni wcześniej w wyjątkowych przypadkach czas ten może być skrócony. 

5. Towar będący przedmiotem sprzedaży Sprzedający dostarcza do Klienta własnym transportem pod adres wskazany w Zamówieniu, po wcześniejszym ustaleniu z klientem dokładnego terminu dostawy.  W wyjątkowych przypadkach może być dostarczony wykwalifikowaną firmą kurierską.

6. Dostawa do 50 km od miejsca siedziby firmy Wioleks jest gratis. Dostawę powyżej 50 km od miejsca siedziby firmy Wioleks jest płatna, według ustalonej tabeli, przy czym koszt 100 zł w zakresie od 51 do 300 km i wzwyż dotyczy mniejszych mebli (np. foteli).

7. Klient zobowiązany jest do dokładnego obejrzenia doręczonego towaru w obecności Dostawcy. W przypadku stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia towaru Klient ma prawo żądać od Dostawcy spisania właściwego protokołu, w celu ewentualnego zwrotu, rabatu lub wymiany na towar wolny od wad.

8. Sprzedający zapewnia Klientowi możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru. Odbioru można dokonać w siedzibie Sprzedającego w dniach i godzinach wskazanych na stronie internetowej Sprzedającego, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu ze Sprzedającym terminu odbioru.

9. Sprzedający wedle woli Klienta, dołącza do zakupionego towaru będącego przedmiotem dostawy paragon lub fakturę VAT obejmującą dostarczony towar.

10. Dostawa towaru dotyczy dostarczenia towaru pod adres wskazany przez Klienta i NIE OBEJMUJE WNOSZENIA go do mieszkania. Koszt dostawy nie obejmuje kosztów wnoszenia towaru do mieszkania!  Bardzo często w trasę wyjeżdża jeden kierowca i nie ma on obowiązku wnoszenia towaru. Jeżeli jest taka konieczność, ze względu na brak kogokolwiek – taka usługa jest odpłatna – ustalana z Dostawcą.

Kontakt:

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres meblewioleks@gmail.com lub prosimy o kontakt telefoniczny
pod numerem 48 788 509 803 lub 48 661 442 118.
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00–17:00, oraz w soboty w godzinach 08:00–13:00.

Istnieje możliwość obejrzenia oferowanych przez naszą firmę mebli 6 dni w tygodniu, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.